Ak˙tna homeopatia

N├ívod na po├║┼ż├şvanie expertn├ęho syst├ęmu


Syst├ęm Ak├║tnej tabu─żky vypracoval na z├íklade dlhoro─Źn├Żch sk├║senost├ş indick├Ż homeopat Dr. Prafull Vijayakar. Pou┼ż├şva sa iba pri ak├║tnych (n├íhlych) ochoreniach, ako s├║ n├ídcha, hor├║─Źka, chr├şpka, n├íhla boles┼ą, zranenie, ktor├ę je mo┼żn├ę lie─Źi┼ą samolie─Źbou. Na z├íklade p├ír sympt├│mov odpor├║─Źa homeopatikum z malej skupiny homeopat├şk.

Pri dlhotrvaj├║cich chronick├Żch probl├ęmoch je potrebn├ę vyh─żada┼ą kvalifikovan├ęho homeopata, nie je vhodn├ę ich rie┼íi┼ą Ak├║tnou tabu─żkou. Registrovan├Żch ─Źlenov Komory homeopatov si pod─ża v├í┼ího bydliska m├┤┼żete n├íjs┼ą na: www.komorahomeopatov.sk.

1) Je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby va┼íe odpovede popisovali aktu├ílny stav po─Źas choroby!!!

2) Odpovedajte postupne na nieko─żko ot├ízok. Vyberte jednu z pon├║kan├Żch odpoved├ş a kliknite na "─Äal┼íia ot├ízka". Pod─ża va┼íich odpoved├ş v├ím bude odporu─Źen├ę homeopatikum.

3) Ak chcete posledn├║ odpove─Ć zmeni┼ą, vyberte mo┼żnos┼ą "Krok sp├Ą┼ą".


Homeopatia vie pom├┤c┼ą, nem├┤┼że ubl├ş┼żi┼ą, nazanech├íva ved─żaj┼íie ├║─Źinky. Homeopatia je viac ne┼ż dvestoro─Źn├í pr├şrodn├í lie─Źebn├í terapia, ktor├í nes├║┼ąa┼ż├ş o va┼íu priaze┼ł s klasickou medic├şnou. Ka┼żd├í medik├ícia m├í svoj vlastn├Ż pr├şstup a sp├┤sob v r├ímci lie─Źby, ako aj rozdielne mo┼żnosti ├║─żavy.


kvetinka

Upozornenie: Inform├ície v tejto aplik├ícii v ┼żiadnom pr├şpade nenahr├ídzaj├║ n├ív┼ítevu lek├íra, alebo homeopata. V pr├şpade zdravotn├ęho probl├ęmu t┼Öeba nav┼ít├şvi┼ą ┼ípecialistu pod─ża vlastn├ęho v├Żberu. Samolie─Źba by sa mala obmedzova┼ą na nez├íva┼żn├ę zdravotn├ę probl├ęmy. V pr├şpade v├í┼żnych, najm├Ą ak├║tnych zdravotn├Żch probl├ęmov treba vyh─żada┼ą lek├íra.


Autori nenes├║ zodpovednos┼ą vypl├Żvaj├║cu priamo alebo nepriamo z pou┼ż├şvania inform├íci├ş o homeopatii uveden├Żch v tejto aplik├ícii. Takisto nemaj├║ zodpovednos┼ą za ak├║ko─żvek ujmu sp├┤soben├║ lie─Źbou na z├íklade inform├íci├ş uveden├Żch v aplik├ícii Ak├║tna homeopatia. Odpor├║─Źame V├ím, aby ste sa pred pou┼żit├şm ak├ęhoko─żvek lieku informovali u lek├íra, homeopata alebo farmaceuta.